Pravidla Guildy Tlupa


 


 

Zde stojí psáno přikázání,které člene Guildy Tlupa,ctíti musíš !!!!


 


 

1/ Hráč nemusí být hvězda první kategorie,ale ve světě WoW by se měl vyznat.


 

2/ Člen musí být Guildě nápomocen jak jen to půjde(není povinností jen GuM,aby pomáhal ostatním,ale je to POVINNOST VŠECH ČLENŮ).Měli by jste si mezi sebou pomáhat a radit si a je slušností reagovat na dotazy.


 

3/ Není nutný denní nějaký postup či výkon,ale hráč by se měl ve hře pravidelně ukazovat,abychom zjistili,že je aktivní a proto doporučuji se předem omluvit,aby nebyl kiknut z Guildy.Je v zájmu člena,aby se omluvil meilem či na webových stránkách-předem děkuji)


 

4/ Jsme slušná Guilda,proto žádná rasistická nebo vulgární slova,jak v Guild chatu,tak ani nikde jinde.V opačném případě bude následovat trest.


 

5/ A nakonec ještě reakce na názory některých členů,kteří mají s tímto problémy.O tom,kdo bude Officer nebo jiné ranky v Guildě,tak o tom rozhoduje jen GuM.


 

6/ Web stránky jsou od toho,aby vám sloužily k orientaci v Guildě a proto je povinností všech členů je pravidelně navštěvovat.


 

7/ poslouchejte vedení Guildy a nesnažte se odporovat k ničemu dobrému to stejně nevede.


 

8/ Kdo odejde z Guildy,ať ho k tomu vedou jakékoliv důvody,nebude tomuto hráči umožněno vzít ho zpět.Kdo jednou Tlupu opustí není předpoklad,že to neudělá znovu.


 

 

9/ Placení Guildské daně: je částka herních goldů,které se vybíraji např.na tabardy,stavbu GH apod.O tom kdo kolik rozhoduje GuM.Bude pravidelně 1x za měsíc vyúčtování zde na stránkách.


 

10/ Závěrem tady platí slovo GuM a pokud má někdo s tímto problémy,tak si uvědomte,že zase bude mít poslední slovo GuM.Nelze ,aby o dění rozhodoval každý podle toho, jak mu to zrovna teď vyhovuje.


 

11/ Nebude se zde tolerovat to,že se neohlásí do Guild chatu,že někdo jde na 5 man a najednou je 5 man obsazen a neberou se průběžně ostatní hráči,ale stále stejní.Z důvodu,že je nedostatek tanků a díky některým členů,teď i healerů,tak je třeba se střídat.Nebude již tolerováno NIKOMU ,aby na chat Guildy napsal(a),že healerů je dost.Ne je vždy dostatek dmg a pokud kdokoliv rozpoutá hádku na Guild chatu,a bude uplatňovat své zájmy před zájmy všech ostatních členů,bude mít okamžitě z Guildy kick.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Kontakt

Vyhledávání

Addony pro instance a raid

Epgp
In-game addon sledující DKP body

Deadly Boss Mod
Modifikace, která vám v raidu ukáže, že např. boss se chystá použít nějaký skill

Omen Threat Meter
Addon, který měří threat u mobů, s jeho pomocí se Vám již nestane,že byste tankovi přebrali aggro
 

Důležité odkazy:

https://wow.herniweb.cz/  české stránky věnované WOW

mightandmagic.cz/anathema/ stránky realmu Anathema

www.wowhead.com oblíbená encyklopedie WOW